Bookingregler
Ikke innlogget
Levert av iBooking
Logg inn
Hent passord
Fyllingsdalen
Landås
Åsane
Sandviken Xpress
Osterøy
Sotra
Voss
Lindås
Bjørge Xpress
Langesund
Nordnes
Cruise
Fana Xpress
Mathopen
Eidsvåg
Skjelsvik
Askøy
Nyhavn
Midtun
Skien
Kronstad Xpress
Ågotnes Xpress
Nøstet Xpress
Bø
Bø Sentrum
Lunde Xpress
Arendal Krøgenes
Lillestrøm
Arendal Sentrum
Stord
Nr1 Fitness Laksevåg
Nr1 Fitness Odda xpress
Nr1 Fitness Norge
Nr1 Fitness Nyborg
Nr1 Fitness Nesbru xpress
Nr1 Fitness Ullevål
Nr1 Fitness Myrkdalen xpress
Nr1 Fitness Vossabygg
Nr1 Fitness Klepp
Nr1 Fitness Kleppestø Xpress
Nr1 Fitness Ytre Arna Xpress
Alle aktiviteter
Spinn
Kropp og sjel
PT grupper
Kondisjon sal
Styrke
Kondisjon og styrke
Godt voksen
Egen booking
Kurs
Spesialtimer
Egentrening
Barnepark
Uke 13 (25/03 - 31/03)
Uke 14 (01/04 - 07/04)
Uke 15 (08/04 - 14/04)
Uke 16 (15/04 - 21/04)
Hjelp
Mandag 25/03
10:00
Step/puls 30
Julia Ewa Kasprzyk
Sal 1
10:15
Spinn int. mix 45
Elisabeth Kaldefoss
Spinning
10:35
Basic styrke 30
Julia Ewa Kasprzyk
Sal 1
11:15
JB Yin Yoga 60 (tøye)
Elisabeth Kaldefoss
Sal 2
15:30
Utleie BKF egen instruktør
Sal 2
17:00
Body Pump 60 (styrke)
Alice Eik
Sal 1
18:00
Dagens Økt 60
Emily Søreide
Ortuflaten
18:10
Spinn pyramide int. 60
Trond Balestrand
Spinning
18:10
Zumba 50
Lene Sætre
Sal 1
19:15
Basic step 40
Patricia Cadegan
Sal 1
19:15
JB yin yoga 50 (tøye)
Camilla Hagen-Johansen
Sal 2
20:00
Mage/rumpe/lår 30
Patricia Cadegan
Sal 1
Tirsdag 26/03
09:45
Puls 30
Benedicte Amundsen
Sal 1
10:20
Mage/rumpe/lår 30
Benedicte Amundsen
Sal 1
18:00
Mølle/styrke int. 60 fullkropp
Thomas Lundberg
Møllepark
18:10
Spinn 45
Amalie Kaldefoss Kleppe
Spinning
19:05
Puls 30
Julia Ewa Kasprzyk
Sal 1
19:40
Basic Styrke 25
Julia Ewa Kasprzyk
Sal 1
Onsdag 27/03
10:00
Spinn 45
Elisabeth Kaldefoss
Spinning
11:00
Pilates m.avspenning
Elisabeth Kaldefoss
Sal 2
11:45
Utleie egen instruktør
Spinning
12:15
Utleie egen instruktør
Sal 1
18:00
Spinn int. mix 45
Anders Bjarne Stensaker
Spinning
18:00
Step/styrke int 45
Julia Ewa Kasprzyk
Sal 1
19:00
Stretching 60 (tøying)
Julia Ewa Kasprzyk
Sal 2
Torsdag 28/03
10:00
Strong Nation 60
Silja K. Bruland
Sal 1
11:00
Påskespinn int 60 gul
Thomas Lundberg
Spinning
Fredag 29/03
Ingen timer denne dagen.
Lørdag 30/03
09:00
9
9
Mølle/styrke int. 60 fullkropp
Julia Ewa Kasprzyk
Møllepark
10:00
17
17
Body Pump 60 (styrke)
Alice Eik
Sal 1
Søndag 31/03
Ingen timer denne dagen.
Lukk vindu
Om timen:
Lukk vindu
Laster..